Партнери Mulberry Homes

Zim capital group
Консалтинг будівництва
zim-capital.com
Компанія ZIM Capital Group здійснює свою діяльність з січня 2014 роки як девелоперська компанія повного циклу в області проектування і будівництва. Компанія має в розпорядженні всі необхідні ліцензії, що дозволяють їй виконувати функції генерального підрядника, забудовника та генерального проектувальника в галузі будівництва, а також подальше обслуговування житлових комплексів.

+38 (067) 466-28-38 office.zcg@ukr.net

Flexiforma
Проектування та архітектура містечка
flexiforma.lt
Литовське архітектурне бюро Flexiforma займається проектуванням офісних, житлових, готельних комплексів, об'єктів комерційної нерухомості, індустріальних будівель і споруд, споруд міської інфраструктури, проектування котеджних містечок, а також розробкою інтер'єрів офісів, готелів, ресторанів, котеджів, квартир та інших архітектурних проектів. Надаємо послуги генерального проектування, забезпечуємо виконання комплексу проектних робіт по всіх розділах проектування на всіх стадіях проекту.

+37 (069) 88-81-29 info@flexiforma.lt

UTG
Консалтингу по проекту
utgcompany.com
Компанія UTG створена в 2001 році. За цей час компанія зайняла лідируючі позиції в консалтингу, брокериджі і лізинг торгової і житлової нерухомості України. До теперішнього часу фахівцями компанії розроблено понад 800 концепцій об'єктів нерухомості. Досвід компанії UTG в супроводі торгової нерухомості в таких сферах як стратегічний консалтинг, агентські послуги, управління об'єктами, а також маркетинг нерухомості підтверджений лідерством фірми в рейтингах, сформованих на основі кількості реалізованих проектів, і відзначений професійними нагородами.

+38 (044) 537-23-64 info@utg.kiev.ua

PZU Україна
Страхування нерухомості і робіт
pzu.com.ua
Традиції Групи PZU виходять до 1803 році, коли в Польщі було засновано першу страхову компанія Powszechny Zaklad Ubezpieczen Spolka Akcyjna (PZU SA).
PZU залишається надійною компанією, уважно контролює свої фінансові показники. У 2012 році компанія перейшла на міжнародні стандарти фінансової звітності. Звітність за 2012-2016 рр. Підтверджена аудиторською компанією Deloitte & Touch USC і міжнародної консалтингової фірмою KPMG Europe LLP.

+38 (044) 238-62-38 for-pzu@pzu.com.ua

Специзол
Партнер по поставкам матеріалів
specizol.com.ua
Торгово-будівельна компанія «Специзоляция» - великий постачальник комплексу матеріалів і послуг для покрівлі та фасаду. Наявність обладнання для монтажу покрівельних і стінових огороджувальних конструкцій, виробництва покрівельних і фасадних аксесуарів; складських приміщень; інженерної групи; кваліфікованих монтажників, дозволяє надати якісні послуги в сфері котеджного, комерційного та промислового будівництва.

+38 (097) 085-26-00 akhov@ukr.net

Стати партнером